נטו תינוקות – האם התוכנית של כחלון באמת יכולה לעזור להורים?

נטו תינוקות - תוכנית של השר כחלון

אתמול בבוקר כשראיתי את כותרות העיתון שמבשרות על "נטו תינוקות" תוכנית הורדת מכס של 12% על מוצרי תינוקות של השר כחלון ידעתי שאני לא יכולה לשתוק ואני חייבת להגיד את דעתי בנושא.

בערב כבר התראיינתי על "נטו תינוקות" בתוכנית שש כלכלי בערוץ "כאן" יחד עם חברת הכנסת מירב בן ארי מטעם מפלגת "כולנו" בראשות השר כחלון.

הצגתי את טיעון שמה שהם מנסים לעשות לא באמת יעזור לכיס של ההורים, כי זה יסתכם בחיסכון של שקלים בודדים. מה שבאמת צריך לעשות, הוא לטפל בכאב האמיתי של ההורים: גני ילדים מתחת לגיל 3.

בישראל היום, גני ילדים מתחת לגיל 3 עולים כמו שכר דירה לחודש וזה פשוט שערוריה. בעוד שאנחנו ההורים יכולים לקנות את המוצרים שהם דיברו עליהם דרך האינטרנט או יד שניה כך שנחסוך הרבה יותר כסף מה 12% שהם מורידים לנו (או יותר נכון מורידים ליבואנים) בנקודה הכואבת של הוזלה במחיר הגנים אין לנו מה לעשות. פה אנחנו באמת צריכים את הכוח של חברי הכנסת והשרים שיעזרו לנו להתמודד עם ההוצאה הגרנדיוזית הזאת.

כמו כן, לגבי חיתולים ותמ"ל, אין לנו ההורים איך להוזיל במוצרים הבסיסיים האלו, הרי אי אפשר לקנות אותם יד שניה. פה שוב הממשלה צריכה לחשוב איך ניתן לעזור להורים במוצרים שהם צורך בסיסי ולא רצון.

לראיון המלא הקליקו על הסרטון >>

הרשמו לניוזלטר של מאמא מיטרני וקבלו את כל העדכונים ישירות למייל >> הרשמה לניוזלטר

את הראשונה להגיב

השאירי תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*