ילדים עם אלרגיות שימו לב! מוצר מדהים שיכול להציל את חייכם.

ילדים עם אלרגיות

עוד כשהייתי מדריכה בצופים פחדתי שבטעות חניך שלי יאכל מזון שהוא אלרגי אליו. ילדים עם אלרגיות נראים כילדים רגילים לגמרי אך כאשר הם באים במגע או אוכלים מזון שהם אלרגים אליו, התוצאה יכולה להיות קטלנית. בגילאים הקטנים האתגר אפילו יותר קשה מכיוון שהילד עוד לא מבין בכלל שהוא אלרגי ושאסור לו לאכול מאכלים מסויימים.

לפני כמה חודשים כשהתחלנו טעימות, כל כך פחדתי לתת לילד שלי במבה. בדימיוני כבר ראיתי איך תוך שניה הוא מתנפח ואני רצה איתו למיון. למזלי זה לא קרה אך יש אלפי ילדים שהתגלתה אצלם אלרגיה למזונות שונים והם צריכים להזהר מכל מאכל שהם מכניסים לפה.

באחת קבוצות הפייסבוק בהן אני חברה נתקלתי ביוזמה מדהימה של אמא לילד הסובל מאלרגיה ופשוט הייתי חייבת לשתף את היוזמה עם כמה שיותר אנשים, לכן החלטתי לכתוב על זה את הפוסט שאתן קוראות עכשיו.

אלי, היא אמא של נדב ויעל, כשנדב היה בן 7 חודשים היא גילתה שהוא סובל מאלרגיה מסכנת חיים לבוטנים ומאוחר יותר גילתה שהוא אלרגי לסוגים נוספים של אגוזים.

כמו כן היא גילתה שהחיים עם ילד אלרגי הם לא פשוטים ולכן שמה לעצמה כמטרה לעזור להורים נוספים אשר הילדים שלהם סובלים מאותה בעיה. הרי הורים לילדים עם אלרגיות צריכים להתמודד עם הבעיה כאשר הם רוצים להכניס את הילד למסגרת, ללכת לארוחה משפחתית או לאירוע חברתי כלשהו וצריכים לדעת איך להערך ולהתמודד עם החיים עם ילד אלרגי.

מענה לילדים עם אלרגיות

בהתחלה אלי פתחה בלוג בשם אמאלרגיה בו היא כותבת על החיים עם ילד אלרגי, איך להתמודד עם הקשיים ואיך לראות את הצדדים החיוביים. בלוג שאכן הצליח לתת מענה לאותם הורים מבולבלים. מבין הפוסטים בבלוג ניתן למצוא פוסטים על טיסות עם ילד אלרגי, מסגרות חינוכיות, מזרקי אפיפן ועוד.

ממש לאחרונה אלי החליטה לעלות שלב ולייצר מוצר שיעזור להורים ולילדים עם אלרגיות, מוצר שלפי דעתי הוא פשוט ולא פחות מגאוני. המוצר הוא צמיד שמעוצב בצורה הומוריסטית ועליו כתוב את המזון אליו הילד אלרגי. לדוגמא צמיד שעליו כתוב "אלרגיה לבוטנים" ובמרכזו קריקטורה הומוריסטית של בוטן מאחורי שלט אין כניסה.

צמידים לילדים עם אלרגיות

הצמידים צבעוניים ואני בטוחה שכל ילד ירצה לענוד אותם בשמחה.  

האלרגיות שכתובות על הצמידים הנמכרים הן אלרגיות לבוטנים, חלב, שומשום, אגוזים, ביצים וגלוטן.

את הצמידים ניתן לרכוש בחנות האון ליין של אמאלרגיה במחיר של 40 ש"ח לצמיד. כמו כן ניתן לרכוש מדבקות במחיר 25 ש"ח לחבילה של 12 מדבקות.

אני בטוחה שהצמיד באמת יכול להציל חיים בכך שאנשים שלא מודעים לאלרגיות של הילד לא יתנו לו בטעות אוכל שאסור לו ואפילו הצמיד יזכיר לאנשים שמודעים לבעיה אך בטעות יכולים לשכוח. מחיר הצמיד הוא באמת זניח לעומת מה שהוא נותן. אני חושבת שזה שווה בהחלט ואם היה לי ילד עם אלרגיות בטוח שהייתי קונה לו צמיד כזה.

כרגע יש באתר מכירה מוקדמת של המוצרים ב 20% הנחה! אז זה אפילו יותר שווה! (ניתן קוד קופון אחרי הזנת מייל בכניסה לאתר)

אם יש לכם שאלות נוספות אני בטוחה שאמאלרגיה תשמח לענות לכם בבלוג או בעמוד הפייסבוק שלה.

הרשמי לניוזלטר של מאמא מיטרני וקבלי את כל העדכונים ישירות למייל >> הרשמה לניוזלטר

את הראשונה להגיב

השאירי תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*