מאמא מיטרני תאיר מיטרני קסלר

הריון, לידה וגידול תינוק – השילוש הקדוש שמכניס אותך לסחרור מטורף, מינוס עצבני ולפעמים לבכי היסטרי.

רגע אחרי שראיתי את שני הקווים האדומים על המקל, לקחתי נשימה עמוקה, שמחתי ואז נכנסתי להיסטריה, מה עושים עכשיו? איזה בדיקות צריך לעשות? כמה זה יעלה לי? מה מותר לי לאכול? והכי חשוב – מה אני אלבש?

בואו נתחיל מהתחלה, אני תאיר מיטרני קסלר, אמא של רמון, אישתו של אלעד וזאת ששואלת מיליון שאלות כאשר היא נתקלת במלווה התפתחותית, דולה, אחות טיפת חלב, מילדת, רופאת נשים ו…הבנתם כבר את הפואנטה.

יש כל כך הרבה דברים שצריך לדעת בתהליך הזה של הריון, לידה וגידול תינוק. אני מודה, הייתי לגמרי בבלאגן ובגלל זה החלטתי לפתוח את הבלוג הזה שינסה לעשות קצת סדר ולחסוך לי ולך הרבה מאוד כסף.

חשוב לי לציין כי, כמו שאומר הפתגם הידוע "שני יהודים מיליון דעות", גם בתהליך של הבאת תינוקות לעולם וטיפול בהם יש אין ספור דעות. לכן, אכתוב כאן את דעתי האישית, בנוסף, אנסה להביא דעות וטיפים של אמהות אחרות או אנשי מקצוע, כדי שתוכלי לקבל תמונה יותר רחבה של הדברים, להתרשם ולהחליט בעצמך.

המטרה של הבלוג הזה הוא להיות המדריך הפרקטי להריון וגידול תינוקות וילדים, לחסוך לך הוצאות מיותרות על מוצרים שאת לא צריכה, למקד אותך רק על המוצרים האיכותיים ולכוון אותך איפה ניתן לקנות בזול. כמו כן, אני מגיעה ממקום של שמירה על הסביבה וככל שנצרוך פחות מוצרים שלא מתאימים לצרכים שלנו, כך נשמור עליה יותר טוב.

לרוב אכתוב לאמהות, כלומר בלשון נקבה. הסיבה הראשונה לכך היא שאני אמא, כך אני מרגישה יותר מחוברת ושאני יכולה להבין יותר את הצד של האמהוּת מאשר של האבהוּת ואני משערת  שבבלוג הזה יהיו יותר קוראות מאשר קוראים ולכן זה גם תקין מבחינת חוקי הדיקדוק העיברי. כמובן שגם אבות מוזמנים לקרוא את הבלוג, להראות לבנות הזוג ולקחת ממנו טיפים ותובנות. הסיבה השניה היא ש- 99.9% ממה שאנחנו קוראים כתוב בלשון זכר, אז אני חושבת שהגיע הזמן קצת לאזן את זה.

כמו כן אני מעבירה הרצאות וסדנאות בכל חלקי הארץ

  • הרצאת "תינוק זה לא יקר"– אשר מראה להורים הטריים שניתן לגדל תינוק ללא חור בארנק ואפילו להנות מזה.
  • סדנת בוקר "צרכנות נבונה במשפחה עם תינוק"– סדנא המיועדת לנשים בחופשת לידה אשר בה נתכונן להוצאות הכלכליות בשנה הראשונה בחייו של התינוק.
  • סדנת ערב "רשימת קניות לתינוק"– סדנא לא/נשים בהריון אשר בה נקח את רשימת הקניות המפלצתית שמחכה לנו בחנויות התינוקות, נפרק אותה למוצרים אנחנו באמת צריכים ונגלה איך ניתן לשלם עליהם פחות כסף ואף לקבל בחינם.

מקווה שאני אעזור לך ואשמח לשמוע רעיונות והצעות.

ניתן לכתוב לי בתגובות, בעמוד הפייסבוק או למייל hello [at] mamamiterany.co.il

 

הפוסטים באתר הם בגדר המלצה בלבד, אין לכותבת הפוסט כל אחריות לגבי טיב השירות ו/או המוצר, האופן והתנאים בו הוא נשלח ו/או איכותו עם הגעתו לנמען.

מאמא מיטרני ו/או כל גורם מטעמה לרבות כותבת הבלוג אינם בגדר משווק ו/או יבואן ו/או מפיץ ו/או סוכן והאמור בבלוג הינו בגדר דעה אישית בלבד.